Fudbal

Subota, 18.05.2013.

20:08

Mrdaković strelac u porazu Enozisa

Srpski fudbaler Miljan Mrdaković postigao je gol u porazu kiparskog Enozisa od Dokse rezultatom 4:2 u plej-ofu srednje grupe šampionata Kipra.

Izvor: SV

Autor: SV

Default images

Enozis je poveo u četvrtom minutu, golom nekadašnjeg fudbalera OFK Beograda, da bi gosti izjednačili u završnici prvog poluvremena preko Pabla Suaresa.

U drugom poluvremenu zablistao je Fofana koji je het-trikom obezbedio trijumf Doksi. Razliku je u 84. minutu smanjio Artimatas. Ovim porazom Enozis je zauzeo četvrto mesto u grupi, ukupno osmo.

Mrdaković je najavio odlazak sa Kipra, a ove sezone je odigrao 14 utakmica i postigao čak sedam golova, od čega tri u plej-ofu.